5 המתנות המושלמות לאישה לכל חגיגה

מתנה לאישה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

האישה חוגגת? תארו לעצמכם כמה היא תשמח כאשר היא תגלה שחשבתם עליה מבעוד מועד וטרחתם על מתנה סופר יצירתית ובלתי שגרתית? מתנה חלומית שכל אחת תרצה לקבל וכעת היא שלה.
אם הגיע מועד יום ההולדת, אולי שעת הלידה, מעבר דירה או עבודה חדשה – הזדמנות כלשהי לחגיגה גדולה ואתם מחפשים מתנה מושלמת לאישה ומתלבטים מה לעשות או מה לקנות, אל תשברו את הראש.
יש לנו את החמישייה הפותחת עבורכם. לפנק, להפתיע ולרגש בחמש דרכים שונות או לשלב ביניהן וליצור מתנה גדולה מהחיים!

מתנה מוסיקלית – כוכבת באור הזרקורים

היא אוהבת לשיר או אתם רוצים להקדיש לה שיר באהבה? יש לכם אפשרות להזמין אותה להקליט שיר באולפן הקלטות מקצועי או לאסוף את בני המשפחה והחברים, כדי שיקליטו לה שיר שהיא תאהב ולהגיש לה את התוצאה המוקלטת והמצולמת במארז סופר ייחודי בו יתנגן הקליפ שהקלטתם ביחד עם שדרוגים מנצחים כמו בקבוק יין, זר פרחים ושוקולדים.
מסוג המארזים שהיא תרצה לפתוח שוב ושוב ומתנה שתלווה אותה לכל החיים.
בחרו את השיר הנכון לקליט עבורה או שלחו אותה לחוות בעצמה שיר באולפן הקלטות. בחגיגה הזאת היא הכוכבת הראשית.

מצגת ייחודית – רגעים מאושרים מהחיים

איך אפשר להעביר את המסר שאתם אוהבים אותה אם לא דרך מעטפת קסומה של כל הזיכרונות שיש לכם ממנה? הרגעים שצולמו במהלך חופשות, מפגשים, חגיגות קודמות. מוזמנים לגשת לחברה מקצועית שתשזור עבורכם את כל התמונות ביחד עם ברכות, משפטי השראה או העצמה, ציטוטים יפים משירים בליווי גרפיקה מרשימה והשגתה של תוצאה מרהיבה. מצגת שהיא תרצה לנגן ולצפות בה בכל עת ותבטא היטב את האהבה שאתם רוחשים לה.
דרך נוספת היא להקליט את כולם מברכים אותה בסגנון שלהם ולארוג ביחד את כל הברכות לקליפ ברכות מושקע ולהקרין אותו עבורה במהלך החגיגה. הפתעה ענקית וחווייתית. 

לקשט באהבה – תכשיט מופלא

מי לא אוהבת תכשיטים? ישנם תכשיטים שמביעים היטב את הרגש שאתם מתקשים לבטא במילים. תכשיט הוא מסוג המתנות הסמליות שהן גם אופנתיות וגם שימושיות להפליא.
השקיעו בתכשיט שאתם חושבים שהגברת תאהב. בין אם מדובר בזוג עגילים או בשרשרת עם תליון מרשים, צמיד משובץ יהלומים או טבעת רומנטית.
חשבו על תכשיט בקווי מתאר וסגנון שישתלבו בהרמוניה עם ההופעה שלה בין אם היא חובבת וינטאג' או סטייל עתיק, זירקון בגוון שהיא נוהגת ללבוש או אייקון שיבטא את הדרך בה אתם מרגישים כלפיה, כמו לב שמסמל אהבה.

הקדשה אישית בדרך המועדפת עליכם

מה דעתכם להשתמש בפעולת החריטה על מנת להעביר את המסר המבוקש? היום אפשר ליצור ולהזמין מתנות חריטה מופלאות מתכשיט הנושא הקדשה אישית דרך ארנקים או תיקים עליהם חורטים מילות ברכה או משפטי אהבה ועד נרתיק לטלפון או למחשב האישי דקורטיביים וחרוטים בברכות מקסימות. חרטו עבורה שעון או עט או כל פריט פרקטי ויפה לו תוסיפו טביעת חותם אישית, שתדע שהוא רק שלה ובמיוחד עבורה.

לפנק ברגיעה – חוויה שכולה שלווה

אחרי שיש לכם את המתנה הפיזית, אתם יכולים גם לחשוב על מתנה חווייתית שתצטרף לחגיגה בה בכוונתכם להעניק לה את המתנה שהכנתם או רכשתם מבעוד מועד.
מה דעתכם על יום כיף בספא בו יפנקו אותה בטיפול אישי או בטבילה מפנקת בג'קוזי, אולי סיור מאורגן או סדנה כלשהי כמו צילום בסמארטפון או סדנת בישול? יש לכם הזדמנויות להפוך את היום המיוחד בחייה ליום שכולו כיף, כולל מתנה נוספת לה היא לא מצפה. תשמרו אותה לרגע השיא.

לחזור למשהו ספציפי?

עדכונים מהבלוג 👇