מדוע LCD BOX זו המתנה המושלמת?

LCD BOX

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מחפשים מתנה מושלמת? אוהבים מתנה מקורית? להיט בגזרת המתנות הוא LCD BOX, קופסה מנגנת עם מסך נגן וידאו שמאפשרת לכם להציג ולהשמיע כל מה שתרצו ולמלא אותה בהפתעות מגוונות ומרגשות.
למה אנשים מחפשים מתנות מקוריות? למה קופסת הפתעה מנגנת היא מתנה שמתאימה לנשים וגם לגברים בכל הגילאים? ואיך מתאימים את התצוגה באופן אישי ומשדרגים עם הקלטת שיר באולפן הקלטות?

LCD BOX מתאימה לכל הגילאים: מתנה מושלמת לאישה, מתנה מקורית לגבר

מתנה מושלמת היא בעייני המתבונן, כדי לאתר מתנה מקורית רבים מאיתנו שוברים את הראש ומנסים לייצר מתנות או לחפש שעות וימים אחר מתנה ייחודית ומרגשת.
בשוק קיימות מתנות מבוקשות שחלקן מקוריות ומפתיעות, להיט חדש הוא LCD BOX, קופסה מוזיקלית עם סרטון משלכם שמתנגן בפתיחה וכוללת גם הפתעות שונות בתחתית.
קופסת הפתעה עם הוידאו יכולה להתאים לכל סיבה מרגשת: יום הולדת, יום נישואין, יום האהבה, סיום לימודים, רעיון טוב להצעת נישואין וכל מתנה לאירוע ומועדים שמחים שבהם תרצו להפתיע את היקרים לכם.

הקופסה באיכות גבוהה ובעיצוב מהודר בצבעים לבן או שחור, הקופסה כוללת רמקולים מובנים עם כבל USB  המאפשר הטענה והוספת קליפים ושירים (פורמט mp4/AVI), מסך LCD איכותי ( 7 אינץ'), זיכרון 95MB, 2 שירים מובנים, שטח רחב למילוי הקופסה בכל טוב ואריזת קרטון המגנה על הקופסה.

מפתיעים עם מצגת תמונות, סרטון, שיר בהקלטה אישית וצילום קליפ

זה הזמן שלכם להיות יצירתיים ולתת לקופסה את הטאצ' שלכם, כאמור, הקופסה מגיעה עם 2 שירים מובנים אך רבים בוחרים להחליף את הסרטונים הקיימים באפשרויות משלהם: מצגת תמונות עם שיר, סרטון ברכה אישי או סרטון ברכה מידוענים, הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי ועד שדרוג לקליפ באולפן הקלטות שישולב עם השיר שהקלטתם.

אם אתם לא יודעים איך לערוך מצגת תמונות או לערוך סרטוני ברכות, גם פה תוכלו להזמין עריכה מקצועית בתוספת תשלום.
הקלטת שיר באולפן הקלטות מבוצעת באופן מקצועי עם מפיק מוזיקלי ויכולה להתאים להקלטת יחיד, הקלטה זוגית והקלטת קבוצתית של המשפחה או הקלטה של החברים.
מישור ההפתעה תלוי בכל אדם וברצון שלו להפתיע את האדם הקרוב אליו ואת מה שלדעתו יתאים להופיע בקופסה.

קופסת הפתעה מוזיקלית: מה אפשר למלא בה?

השיר והסרטון שאותו תבחרו לשלב עם פתיחת הקופסה הם לא ההפתעה היחידה, LCD BOX כוללת מקום רחב למלא בהפתעות שונות שיגבירו את אלמנט ההפתעה.
כמה רעיונות למילוי הקופסה: בקבוק יין או בקבוקים יוקרתיים אחרים, סוגים שונים של שוקולד, עוגה, פרחים מגוונים, טבעת נישואין, שרשרת ותכשיטים שונים אחרים וכל מתנה והפתעה שתראה לכם מתאימה.
גם במילוי הקופסה לא תצטרכו לעבוד קשה ותוכלו לבחור מארזים מוכנים עם פרחים, שוקולדים או יינות ואף לבחור מדבקות להתאמה אישית.

לחזור למשהו ספציפי?

עדכונים מהבלוג 👇