קופסת lcd מנגנת – קופסא מנגנת

lcdbox

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הרעיון של קופסת ה-LCD הוא לשמח אנשים עם מתנה קטנה מנגנת, שלא קשה להכין. ניתן לראות את מסך ה-LCD דרך החלון הקדמי של הקופסה, ותוכלו לראות מה מתנגן בו.

אז מה זה מארז וידאו lcd

1) קופסה יוקרתית שנפתחת עם סרטון ובפנים מחכה הפתעה נוספת

2) נגן וידאו – נגן DVD, שאותו ניתן לחבר אל הקופסה.

3) מסך LCD לצפייה – שבו אפשר להקרין סרטון / מצגת / ברכה וכדומה

לאריזת מתנה עם נגן וידאו יש מקרה שימוש מאוד ספציפי. אתה יכול לשים מתנה בתוך הקופסה ואז להפעיל סרטון עבור האדם. זוהי דרך מדהימה לגרום למישהו להרגיש מיוחד וליצור זיכרונות שיחזיקו מעמד לאורך שנים.

אנשים רבים עשויים לרצות לתת מתנה או אפילו לחוות אותו כאירוע. זה מושלם כמתנה לכל אירוע כמו לחג, ימי הולדת, ימי נישואין, גיוס לצבא או כל אירוע אחר שבו אתה רוצה לגרום למישהו מיוחד להרגיש מוערך.

קופסת lcd מנגנת

קופסאות LCD הן קופסאות מיוחדות עם מסך LCD המשמשות להפעלת וידאו. ניתן להפעיל את הסרטונים בקופסה זו על ידי הכנסת כרטיס usb או SD או כבל למחשב.

הקופסה יכולה לשמש כמתנה לאנשים, במיוחד לילדים. אפשר גם להקליט את הסרטונים ולהשמיע אותם בקופסה.

קופסאות מתנה עם נגן וידאו LCD BOX הן דרך מצוינת להפתיע מישהו. לקופסאות הללו יש מסך LCD, כך שניתן להשתמש בהן גם בהמשך.

הם רעיון נהדר לילדים או לבני נוער – על ידי מתן מתנה שמאפשרת להם לשחק משחקים ולצפות בסרטונים.

זו גם דרך אידיאלית לתת למישהו מתנה אם זה לא ממש חשוב אם הוא אוהב את זה או לא.

זוהי קופסת מתנה עם מסך LCD. הקופסה יכולה לשמש להפעלת סרטונים, תמונות ושמע. וזו גם בחירה טובה עבור קשישים שאין להם זמן לדפדף או ללחוץ על כפתורים בטלפונים שלהם כל היום.

קופסת המתנה עם נגן הווידאו LCD BOX היא מתנה מקסימה לילדים ולמבוגרים, יש לה תכונות אינטראקטיביות נהדרות.

יש לו כרטיס זיכרון פלאש בנפח 90MB בחלק הפנימי של הקופסה כך שתוכל לאחסן בו מוזיקה וסרטונים מהאינטרנט. אתה יכול גם להוסיף תוכן חדש על ידי הכנסת כונן מסוג USB למחשב האישי שלך.

קופסת מתנה עם נגן וידאו? מארזי מתנה מיוחדים!

השנה, זה לא מה שאתה נותן ליקיריך, אלא הדרך שבה אתה נותן את זה חשוב. בדוק את קופסאות המתנה המיוחדות הזמינות לרכישה.

ישנם סוגים רבים ושונים של מתנות שאנשים אוהבים לקבל בימי הולדת וימי נישואים. חלקם מעדיפים משהו פשוט כמו כרטיס או פרחים אבל אחרים אוהבים משהו יותר אקסטרווגנטי כמו שעון יוקרתי או טבעת יהלום. עם זאת, יש גם אנשים שירצו משהו ייחודי ושונה מהנורמה. זו הסיבה שקופסאות מתנה למשחק הפכו פופולריות בשנים האחרונות מכיוון שהן מציעות לאנשים משהו מקורי ומהנה.

קופסאות משחק מגיעות עם מסכי lcd כך שניתן להפעיל עליהם סרטונים בלחיצת כפתור! קופסאות משחק אלה יכולות לשמש כחלופה לנגני DVD או פריטים אלקטרוניים אחרים שעלולים

מתנות אינן קשורות רק לאובייקט הפיזי; הם גם על המצגת.

קופסאות המתנה המיוחדות עם מסכי LCD גורמות למקבל להרגיש שהוא פותח משחק וידאו, סרט או אפילו מוצר בלעדי. הם יכולים לצפות בסרטונים ולשחק משחקים בקופסת המזכרת המעוצבת במיוחד שלהם.

ישנם סוגים רבים ושונים של קופסאות מתנה מיוחדות, אבל האהוב עלי חייב להיות הקופסה עם מסך LCD. קופסת מתנה מיוחדת נועדה לגרום למקבל להרגיש מוערך במיוחד ולהראות לו כמה אכפת לך.

לחזור למשהו ספציפי?

עדכונים מהבלוג 👇