אילו מתנות קונים לאישה ליום הולדת עגול?

מתנה ליום הולדת

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

יום הולדת עגול הוא לא עוד יום הולדת, זה יום הולדת מיוחד שמצדיק חגיגה גדולה ומושקעת לאהובה שלכם. בין אם זו אם, אחות, פרטנרית, חברה טובה, גיסה, דודה, קולגה מוערכת.
מתלבטים איך להפתיע ולרגש אותה מכל הלב?  יש לנו מספר הצעות למתנות בלתי נשכחות במגוון סגנונות ליום הולדת עגול, שמתרחש רק פעם אחת כל עשר שנים.
בחרו את הסטייל המועדף או שלבו בין המתנות להעצמת ההנאה וגודל ההפתעה. שיהיה במזל טוב!

הפריט הזה מוקדש לך

מתנה פרסונאלית היא רעיון נפלא, שמביע היטב את המסר על כך שחשבתם על הגברת וטרחתם למצוא מתנה מיוחדת עבורה.
אפשר להפוך כל פריט דקורטיבי או שימושי למתנה אישית הודות להוספת הקדשה אישית. מתנה עם הקדשה אישית יכולה להיות שעון שיהפוך לפרטנר הצמוד לה, ספל עמו היא תשתה קפה כל בוקר, ארנק שילווה אותה לכל מקום, קייס לטלפון או למחשב, מפרט לגיטרה (אם היא מנגנת), עט מיוחד בו היא תכתוב את משאלות ליבה או מסמכים רשמיים.
חשבו מה לחרוט על גבי המוצר הנבחר, בין אם את שמה או את שמותיכם, ציטוט מעורר השראה, משפט שכבר מזמן הפך למוטו הקבוע שלה, פסקה משיר שהיא אוהבת או תאריך ייחודי כמו תאריך הלידה שלה.
חפשו חברה איכותית שתוכל לחרוט לכם על גבי מוצר שנבחר בקפידה או אפילו ליצור סט או מארז של מוצרים חרוטים עם טביעת חותם ייחודית שמוקדשת לאותה גברת שחוגגת יום הולדת עגול. 

התכשיט שיכבוש אותה

סצנת התכשיטים רוחשת ריגושים לנשים וכל אחת תשמח לקבל תכשיט במיוחד אם היא מאוד רצתה אותו וכבר מזמן דברה עליו. אפשר למצוא לה תכשיט כסף סטרלינג או ציפוי זהב איכותי בסגנון המועדף שלה, שיתמזג בהרמוניה גם עם סגנון הלבוש בין אם מדובר בתכשיט בסגנון עדכני מתוחכם או רטרו משגע.
שאלו את עצמכם: מהו התכשיט הקסום שתרצו להעניק לה האם שרשרת, טבעת, צמיד או צמד עגילים או אולי לייצר טוטאלוק ולשלב בין תכשיטים להופעה מנצחת? בכל זאת, לא כל שנה היא חוגגת יום הולדת עגול.
אפשר לבחור תכשיטים שיתכתבו עם סמל או מסר שתרצו להעביר כמו לבבות, כוכבים, מטבעות, מפתח ללב וכל אלמנט אחר שירגש אותה כמו למשל, שרשרת שתישא כתליון את האות הראשונה של שמה באנגלית או את שם אהוביה כמו ילדיה, פרטנר, אם וכדומה.

החוויה שלא תישכח

מה דעתכם על מתנה לאישה ליום הולדת עגול שהיא סוג של חוויה ואפילו הרפתקה? אם היא תמיד רצתה לשיר, תוכלו להעניק לה מתנה הקלטת שיר באולפן מקצועי משוכלל כולל צילום קליפ.
היא תבחר את השיר המועדף ואולי אפילו שיר שחיברה בעצמה או שיר שאתם כתבתם והלחנתם במיוחד עבורה ותחווה איך זה להיות באור הזרקורים שהיא הכוכבת באולפן.
מדובר במתנה חווייתית עוצמתית, שמסתכמת גם במזכרת נפלאה של אותו קליפ או שיר שהולחן שאפשר להגיש לה באמצעות קופסה מדהימה כולל שדרוגים שמעצימים את מידת ההפתעה כמו יין משובח, שוקולדים איכותיים או זר פרחים ססגוני. מסוג המתנות שהיא תנצור לנצח בליבה ותוקיר לעד. 

לסיכום, חשבו על הדרך בה תרצו להעניק לה את המתנה בין אם בחגיגה משותפת לכולם או חגיגה אישית שהיא רק בשבילה. לדוגמא: ליצור מעין מצא את המטמון בעקבות המתנה או לשלוח אותה לאולפן הקלטות בלי שהיא יודעת לאן היא הולכת ומה מחכה לה.
כמובן שחשוב שהיא תדע מי עומד מאחורי המתנה ומי העניק לה אותה אז אל תשכחו לחכות לה שם או לשלוח ברכה שהיא תדע מי חשב עליה והעניק לה מתנת יום הולדת עגול מדהימה. 

לחזור למשהו ספציפי?

עדכונים מהבלוג 👇